ساخت گزارشات متناسب نیاز مشتریان ساخت فرمهای جدید درنرم افزارها طراحی سایت سازمانی رایگان وب سایت پشتیبانی محصولات بروزرسانی یکماهه محصولات تنوع در نسخه های نرم افزاری ارائه نسخه دمو مطابق برند فیلم آموزشی نرم افزار سامانه پیام کوتاه رایگان ارائه راهکارهای فروش و بازاریابی خدمات 10 ساله پس از فروش پشتیبانی رایگان هاستینگ یکساله رایگان بابت سایت دامنه رایگان بابت سایت سامانه پیام کوتاه با قابلیت تغییر برند بروز رسانی دایمی محصولات

عقد قرارداد و همکاری

معرفی طرح برند

معرفی طرح برند

 برند شما نرم افزاری حسابداری دارای نسخه های فروشگاهی ،شرکتی ،پخش و تولیدی می باشد که دارای 2 گونه ویرایش های جامع و پیشرفته می باشد.این محصول نرم افزاری به گونه ای طراحی شده است که شما بعنوان یک شرکت می توانید لوگو و نام تجاری خود را بروی محصول قرار دهید و نرم افزار تجاری خودتان را بفروشید.
 مزیت این روش آنست که شما بدون داشتن دانش فنی و سزمایه زیاد و همچنین نیروی انسانی متخصص در زمینه نرم افزار صاحب نرم افزاری با برند خودتان خواهید شد.
 نرم افزارهای دارای قفل های تحت شبکه و قفل های تگ کاربره می باشد و ماهمه شرایط لازم را برای شما مهیا نموده ایم تا بتوانید محصول خود را بفروش و پشتیبانی نمایید.
این نرم افزار حاصل تلاش یک تیم حرفه ای و دانش بنیان می باشد که دارای 15 سال سابقه در زمینه تولید نرم افزار می باشد.
 با داشتن این محصول شما خواهید توانست نرم افزار حسابداری خود را در بازار ارائه نمایید و دیگر به دنبال دریافت نمایندگی از شرکتهای نرم افزاری نباشید بلکه خود شبکه فروش و نمایندگی محصولات خود را داشته باشید.
 نرم افزار برند شما با دارابودن امکانات منحصر بفرد و توسعه پایدار و همچنین با دارابودن قیمت مناسب می تواند راهکاری جایگزین برای بسیاری از نرم افزارهای موجود در بازار کشور باشد.
 همچنین بزودی نسخه های تحت وب این نرم افزار به بازار عرضه خواهد شد و شما با داشتن این برند خواهید توانست فقط با فروش اکانتهای تحت وب به فروش و توسعه کسب و کار خود کمک رسانید.
 ما در این طرح نام و نشان تجاری خود را معرفی نمی نماییم وما حامی و پشتیبانی شما هستیم.ما حتی خود مستقیمان این محصول را بفروش نمی رسانیم و شما را شرکای تجاری خود می دانیم.
 شاید شما یک شرکت خدمات مالی و مالیاتی هستید،شاید شما یک شرکت حسابرسی  یک شرکت تولیدکننده نرم افزار و شاید فروشنده  سخت افزاری،هستید.ما مناسب ترین راهکار را به شما پیشنهاد کرده ایم.

مراحل عقد قرارداد

مراحل عقد قرارداد با برند شما

 ثبت نام در طرح برند شما از طریق فرم ثبت نام.
بررسی اولیه توسط کارشناس اعطای برند.
 تماس با شرکت مربوطه در خصوص ارسال سایر مدارک و مستندات درخواستی.
 بررسی مجدد مدارک و مستندا توسط کارشناس.
 ارسال نمونه قرارداد اعطای برند.
 بررسی دقیق شرایط مندرج در قرارداد توسط طرفین.
 انعقاد قرارداد توسط طرفین.
ارسال لوگو و مشخصات برند شرکت جهت درج در نرم افزارها.
 تهیه پکیج برند شما با نام تجاری شما
 راه اندازی وب سایت ،پورتال مشتریان و پورتال پشتیبانی جهت شما

نحوه تسویه

نحوه تسویه نرم افزارها

شما می توانید در زمان سفارش مشتری اقدام به خرید قفل های نرم افزری نمایید ویا می توانیدقبل ازسفارش مشتری قفل های نرم افزاری را خریداری و به محض سفارش مشتری ،جهت نصب و راه اندازی اقدام نمایید.البته روش دوم بجهت سهولت و سرعت دسترسی بسیار مناسب تر خواهد بود.
کلیه پرداختی ها طبق توافقات به عمل آمده در قرارداد بصورت نقدی صورت خواهد گرفت.وشما نیز می توانید شرایط پرداخت را با مشتریانتان توافق نمایید.
البته در صورت خرید قفل های نرم افزاری و سخت افزاری با برند خودتان بصورت گروهی نیز شرایط پرداخت در نظر گرفته شده است.که در زمان اعلام طرح های ویزه فروش به اطلاعشرکتهای محترم خواهد رسید.