درباره برندشما

 برند شما رویدادی جدید در حوزه مالی و حسابداری است.با برند شما ،شما دیگر خودتان هستید و هویت برند خود را خواهید داشت.

تخصص های ما

طراحی نرم افزارهای حسابداری
طراحی وب سایت
فروشگاه اینترنتی
اپلیکیشن اندروید

معرفی برند شما

 بدون شک اگر شما در کسب و کارتان نیازمند استقلال و توسعه هستید می بایست برند و نام تجاری خود را داشته باشید.برند،هویت سازمانی شما بوده و همیشه توسط مشتریان، شناخته می شود.
هرچقدر که شما برند قوی تری داشته باشید ،مشتریان تمایل بیشتری به خرید محصولات شما خواهند داشت.
بنابراین برند شما ،میزان ارزشمند بودن و وجوه تمایز و احترام مشتریان را نسبت به محصولات شما نشان خواهد داد و شما با داشتن برند و نام تجاری خود خواهید توانست ضمن به دست آوردن منافع تجاری فراوان مزایای ذیل را بدست آورید:

 کاهش هزینه های سازمانی

 بالا رفتن عملکرد و قدرت تصمیم گیری سازمانی

 ایجاد شبکه گسترده نمایندگی و فروش محصولات

 ایجاد اعتماد بین شما و مشتریان

 ایجاد درآمد بالا و پایدار

 ایجاد فرصتهای جدید جهت سازمان

 برند شما:

 برند شما نرم افزار حسابداری با امکانات گسترده و قیمت مناسب است  که دارای نام تجاری خاصی نمی باشد.
این محصول برای شماوبا نام تجاری و برند شما منتشر می گردد. درواقع هدف از تولید این نرم افزار و بازار آن هدف مشتریان نبوده اند بلکه هدف از تولید کسب و کارها و شرکتهای موفقی بوده اند که نیازمند یک نرم افزار حسابداری قوی بوده اندو می خواهند این محصول را به مشتریان خود عرضه نمایند.

 شما برای تولید یک نرم افزار نیازمند مولفه های زیادی می باشید که می بایست ضمن فراهم کردن آنها محصول نرم افزاری را تولید نمائید.
این مولفه ها شامل: داشتن دانش بالا،نیروی انسانی،سرمایه کافی و زمان زیاد خواهد بود ولی ما همه این موارد را برای شما فراهم آورده ایم تا نرم افزار خودتان را داشته باشید.
در این نرم افزار لوگو تجاری ،اسم شرکت و مشخصات،آدرس و تلفن های شما بروی محصول قرار می گیرد.همچنین ما این نرم افزار را برای شما سفارشی می نمائیم تا خیال شما از توسعه نرم افزار راحت گردد.
زمانی که شما محصول را به مشتریان خود معرفی می نمائید هیچ اثری از لوگو و برند تولیدکننده اصلی وجود ندارد.

 ما حتی جهت رعایت اصل  امانت داری و همچنین آسودگی خاطر شما مشخصات خود را در وب سایت  www.brandshoma.ir قرار نداده ایم تا اگر  مشتریان شما نیز از وب سایت ها بازدید نمایند  اصل رازداری حفظ شده و برند شما دارای اطمینان لازم از توسعه در بازار باشد.

 ما این موضوع را در وب سایت شرکت تحت عنوان گواهی اطمینان مطرح نموده ایم و به شما این اطمینان را می دهیم که این محصول فقط به شما عرضه می گردد و برای شما،خاص شما و با سفارش شما توسعه پیدا می کند.
-جهت آموزش محصول فایلهای آموزشی و فیلمهای آموزشی خاص شما تهیه کرده ایم که براحتی می توانید این فایلها و فیلمها را به مشتریان خود عرضه نمائید.
 همچنین جهت سهولت در نصب برای شما ،فایل setup  طراحی نموده ایم که نرم افزارهای حسابداری شما از طریق این فایل و با چند کلیک ساده بروی سیستم مشتریانتان قابل نصب خواهد بود.
 ما فایلها و فیلمهای آموزشی را بروی وب سایت قرار دادیم ولی در دسترس عموم نمی باشد بلکه بعد از تائید ثبت نام شما در طرح ،مسیر دانلود فایلها و فیلمها را در اختیار شما میگزاریم.
 جهت سهولت در ارائه خدمات و پشتیبانی،سامانه پشتیبانی طراحی کره ایم که مشتریان شما با مراجعه به این سامانه می توانند در 24 ساعت روز از شما درخواست خدمات نمایند.کارکردن با این سامانه بسیار ساده است و ما فایل های آموزشی این محصول را نیز به شما ارائه خواهیم نمود.

!