پشتیبانی ،خدمات وآموزش

چنانچه در قسمت سوالات متداول نتوانستید سوال و پاسخ مناسب خود را پیدا کنید از فرم ارتباط با ما برای ما پیام ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس و یا پاسخ لازم را برای شما ارسال نمایند.

وارد طرح نشده اید؟

چنانچه در قسمت سوالات متداول نتوانستید سوال و پاسخ مناسب خود را پیدا کنید از فرم ارتباط با ما برای ما پیام ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس و یا پاسخ لازم را برای شما ارسال نمایند.

وارد طرح شده اید؟

چنانچه در قسمت سوالات متداول نتوانستید سوال و پاسخ مناسب خود را پیدا کنید از فرم ارتباط با ما برای ما پیام ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس و یا پاسخ لازم را برای شما ارسال نمایند.

توسعه دهنده هستید.

چنانچه در قسمت سوالات متداول نتوانستید سوال و پاسخ مناسب خود را پیدا کنید از فرم ارتباط با ما برای ما پیام ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس و یا پاسخ لازم را برای شما ارسال نمایند.

سوالات متداول خدمات و پشتیبانی

چگونه درخواستهای خود را اعلام کنم؟

در خواستهای خود را از طریق سامانه آنلاین پشتیبانی و پورتال خودتان به آدرس مندرج در قرارداد برای ما ارسال فرمایید.ما بصورت 24 ساعته آماده ارایه خدمات به شما هستیم.

چطور نرم افزار خودمو بروز کنم؟

شما با زردن دکمه بروز رسانی در قسمت تنظیمات نرم افزار می توانید نرم افزارهای خود را بروز رسانی نمایید.

فایلهای آموزشی نرم افزارها را از کجا دریافت نمایم.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

چطور خدمات پشتیبانی 24 ساعته دریافت نمایم.

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

آیا امکان تغییر در نرم افزارها وجود دارد؟

آیا امکان اتصال به فروشگاه اینترنتی وجودارد؟

آیا امکان تحت شبکه کردن نرم افزارها وجود دارد؟

سوالات متداول توسعه دهندگان

آیا امکان ارائه وب سرویس وجود دارد؟

بسته به نوع وب سرویس درخواستی امکان ارائه وب سرویس وجود دارد.در حال حاضر وب سرویس ارتباط با سامانه پیام کوتاه موجود است و همچنین وب سرویس اختصاصی قابل ارتباط با فروشگاه اینترنتی نیز طراحی گردیده است.

آیا امکان اتصال نرم افزارها به سامانه پیام کوتاه وجود دارد؟

تمامی محصولات دارای امکان ارتباطی از طریق وب سرویس با سامانه پیام کوتاه را دارا می باشد و سامانه پیام کوتاه با شماره اختصاصی و لوگو اختصاصی شما نیز قابل ارائه می باشد.

آیا امکان ارتباط با سامانه پیام کوتاه وجود دارد؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

آیا امکان ارتباط با فروشگاه اینترنتی وجود دارد؟

امکان ارتباط از طریق وب سرویس با فروشگاه اینترنتی موجود می باشد و کلیه سفارشات فاکتورها،اطلاعات دریافتی،کالاها،مشتریان،مجودی کالا و… از طریق این وب سرویس به نرم افزار حسابداری منتقل میگردد.

آیا امکان ارتباط با سامانه سفارش گیری وجود دراد؟

امکان ارتباط با سامانه سفارشگیری تحت اندروید از طریق وب سرویس نیز فراهم است و سفارشات بصورت آنلاین به نرم افزار شما منتقل می گردد همچنین سیستم سفارشگیری نیز بصورت مستقل با تمامی سیستم ها از طریق وب سرویس قابل ارائه می باشد.

من یک توسعه دهنده هستم آیا می توانم در اینکار موفق باشم؟

آیا امکان تحت شبکه کردن نرم افزارها وجود دارد؟

سوالات متداول اگر وارد طرح نشده اید؟

اطلاعات بیشتری در خصوص طرح میخاستم؟

 برند شما نرم افزاری حسابداری دارای نسخه های فروشگاهی ،شرکتی ،پخش و تولیدی می باشد که دارای 2 گونه ویرایش های جامع و پیشرفته می باشد.این محصول نرم افزاری به گونه ای طراحی شده است که شما بعنوان یک شرکت می توانید لوگو و نام تجاری خود را بروی محصول قرار دهید و نرم افزار تجاری خودتان را بفروشید.
 مزیت این روش آنست که شما بدون داشتن دانش فنی و سزمایه زیاد و همچنین نیروی انسانی متخصص در زمینه نرم افزار صاحب نرم افزاری با برند خودتان خواهید شد.
 نرم افزارهای دارای قفل های تحت شبکه و قفل های تگ کاربره می باشد و ماهمه شرایط لازم را برای شما مهیا نموده ایم تا بتوانید محصول خود را بفروش و پشتیبانی نمایید.
این نرم افزار حاصل تلاش یک تیم حرفه ای و دانش بنیان می باشد که دارای 15 سال سابقه در زمینه تولید نرم افزار می باشد.
 با داشتن این محصول شما خواهید توانست نرم افزار حسابداری خود را در بازار ارائه نمایید و دیگر به دنبال دریافت نمایندگی از شرکتهای نرم افزاری نباشید بلکه خود شبکه فروش و نمایندگی محصولات خود را داشته باشید.
 نرم افزار برند شما با دارابودن امکانات منحصر بفرد و توسعه پایدار و همچنین با دارابودن قیمت مناسب می تواند راهکاری جایگزین برای بسیاری از نرم افزارهای موجود در بازار کشور باشد.
 همچنین بزودی نسخه های تحت وب این نرم افزار به بازار عرضه خواهد شد و شما با داشتن این برند خواهید توانست فقط با فروش اکانتهای تحت وب به فروش و توسعه کسب و کار خود کمک رسانید.
 ما در این طرح نام و نشان تجاری خود را معرفی نمی نماییم وما حامی و پشتیبانی شما هستیم.ما حتی خود مستقیمان این محصول را بفروش نمی رسانیم و شما را شرکای تجاری خود می دانیم.
 شاید شما یک شرکت خدمات مالی و مالیاتی هستید،شاید شما یک شرکت حسابرسی  یک شرکت تولیدکننده نرم افزار و شاید فروشنده  سخت افزاری،هستید.ما مناسب ترین راهکار را به شما پیشنهاد کرده ایم.

مراحل عقد قرارداد چگونه است؟

 ثبت نام در طرح برند شما از طریق فرم ثبت نام.
 بررسی اولیه توسط کارشناس اعطای برند.
 تماس با شرکت مربوطه در خصوص ارسال سایر مدارک و مستندات درخواستی.
 بررسی مجدد مدارک و مستندا توسط کارشناس.
 ارسال نمونه قرارداد اعطای برند.
 بررسی دقیق شرایط مندرج در قرارداد توسط طرفین.
 انعقاد قرارداد توسط طرفین.
ارسال لوگو و مشخصات برند شرکت جهت درج در نرم افزارها.
 تهیه پکیج برند شما با نام تجاری شما
 راه اندازی وب سایت ،پورتال مشتریان و پورتال پشتیبانی جهت شما

چه فرصتهای جدید با ورود به طرح ایجاد خواهد شد؟

از طریق ایجاد یک برند با نام و نشان تجاری خودتان به ایجاد فرصتهای جدید در سازمان خودتان کمک خواهید کرد.با ایجاد رابطه مستحکم با مشتریان فرصتهای جدیدی در خصوص فروش محصولات و همچنین شبکه ارتباطی ایجاد شده،فراهم خواهد گردید.
در نرم افزار حسابداری برند شما ،بحث حداکثر سازی فرصت ها مطرح است چرا که شرکت یا سازمان شما با ایجاد یک برند بومی و تجاری و مطابق با نیاز کاربران خواهد توانست به حداکثر سازی فرصت های درآمدی در سازمان کمک نماید.
همچنین با داشتن برند تجاری خواهید توانست فرصت های جدید را شناسایی و مطابق با نیاز فرصت های شناسایی شده در بازار گام بردارید.
ایجاد این فرصت با طراحی یک معماری ،خواهد توانست ضمن ایجاد اثرات کوتاه مدت ،اثرات پایدار بلند مدتی را در سازمان و همچنین بر سایر محصولات قابل عرضه توسط شما مثل خدمات پشتیبانی ،آموزشی و… داشته باشد.

نحوه ارائه خدمات چگونه خواهد بود؟

خدمات ما به شما خدمات متنوعی خواهد بود.هدف از راه اندازی پورتال ،ایجاد راه سریع و مداوم با شما خواهد بود.تا از طریق پورتال ما کلیه خدمات درخواستی شما را ارایه نماییم.
خدمات ما شامل ارایه نرم افزار بصورت یک فایل اتوران با برند شما جهت نصب آسان بروی سیستم مشتری،ارایه قفل های سخت افزاری و نرم افزاری،ساخت وب سایت شما،ساخت فرمها و گزارشات جدیدبرای شما و به درخواست شما،توسعه نرم افزار و بروز رسانی،ارایه فیلمهای آموزشی و فایلهای آموزشی و بطور کلی کلیه خدمات مورد نیاز شما خواهد بود.
ارایه این خدمات به گونه ای خواهد بود که مشتری شما این احساس را دارد که شما خود تولید کننده نرم افزار هستید.

همچنین ما ارهکارهای فروش و بازاریابی،دستور العمل های سازمانی ،نحوه پشتیبانی و بطور کلی دانش 15 ساله خود را به شما منتقل خواهیم کرد.

درآمدهای من چطور ایجاد خواهند شد؟

درآمدهای حاصل شده در شرکت شما، نتایج حاصل از برند سازی خواهد بود.هرچقدر که برند شما قویتر گردد شما به درآمد بالاتری دست خواهید یافت.ایجاد درآمدها با گسترش فعالیت شما در نقاط مختلف جغرافیای در کشور و همچنین دامنه فعالیت و نوع فعالیت ها توسعه چشمگیری خواهد داشت.

انواع خدمات که خواهد توانست موجب بالا رفتن درآمد شما گردد عبارتند از :

1-درآمد حاصل از فروش محصولات

2-درآمد حاصل از نصب نرم افزار در محل

3-درآمد حاصل از نصب قفل های شبکه

4-درآمد حاصل از آموزش

5-درآمدهای پشتیبانی

6-درآمدهای حاصل از خدمات جانبی

آیا خواهم توانست شبکه نمایندگان داشته باشم؟

با ایجاد شبکه نمایندگان در نقاط مختلف ،شبکه گسترده فروش نیز راه اندازی خواهد گردید و درآمدهای شما بصورت پایدار توسعه خواهد یافت .این شبکه نمایندگان وظایف مهم و گسترده را که تا بحال به عهده دفتر مرکزی بوده اند به دوش خواهند کشید و کار نصب،راه اندازی،استقرار و پشتیبانی محصولات نرم افزاری شما را انجام خواهند داد.

شما با داشتن نمایندگی ساده از یک محصول نرم افزاری نخواهید توانست اینچنین شبکه ای داشته باشید ولی با داشتن برند سازمانی توانایی راه اندازی این شبکه از نمایندگان،عاملین فروش و همکاران فروش را خواهید داشت و سیاست گذاری سطوح مختلف نمایندگی را خود به عهده خواهید داشت.

پشتیبانی محصولات چگونه است؟

ما اطمینان کامل  را به شما می دهیم که این محصول فاقد هر گونه باگ و اشکالات نرم افزاری می باشد.شما با نصب نسخه های نرم افزاری ما بارها و بارها این مطلب راآزموده اید.
اگر منظور ارایه خدمات است شامل چند گزینه است 1-نصب نرم افزارها 2- آموزش 3- خدمات پس از فروش 4- رفع مشکلات و سوالات کاربران.
هر کدام از موارد فوق در همین صفحه و در قسمت مربوطه توضیح داده شده است.ما برای ارایه خدمات به شما، سامانه پشتیبانی تدارک دیده ایم که از طریق این سامانه شما می توانید نسبت به ثبت درخواستهای خود اقدام نمایند.

ما این سامانه را مخصوص ارایه خدمات به شما و تحت عنوان پورتال برندها، طراحی نموده ایم و به محض ثبت درخواسته همکاران ما به نیازها و درخواستهای شما رسیدگی خواهند نمود.

روش کار سامانه هم بدین شکل است که به محض ثبت درخواست شما،به شما نیز اطلاع رسانی می گردد.و پشتیبان مربوطه، درهر ساعت از شبانه روز می توانید با ورود به سامانه در خواستها و پاسخهای همکاران مارا ملاحضه فرمایید.

بعد از انعقاد قرارداد ما این سامانه را برای شما راه اندازی می نماییم.

نگران نباشید ما درکنار شما هستیم.

منافع حاصله از داشتن برند خودم چیست؟

از طریق ایجاد و ساخت برند تجاری خودتان منافع تجاری حاصل از بازاریابی و توسعه شرکت که منجر به رشد  برند می گردد متعلق به خودتان است.
در حقیقت برند شما،هویت،اصالت و تفاوتهای کسب و کار شما را به مشتریان خودتان نمایش خواهد داد و شما بعد از مدتی منافع حاصل از این برند را در تمامی اجزای کسب و کار خود مشاهده خواهید نمود.
همچنین با بالا رفتن کارایی محصولات شما،وفاداری مشتریان در دراز مدت بالا رفته و آسیب پذیری کسب و کار شما در برابر حملات بازاریابی سایر رقبا بسیار کاهش خواهد یافت .
ایجاد اعتماد در دراز مدت موجب تسریع در امر فروش محصولات گردیده و درآمد شما را در امر فروش محصولات گردیده و درآمد شما را در فروش و پشتیبانی محصولات  نرم افزاری بطور چشمگیری افزایش خواهد داد.

کاهش هزینه ها چطور خواهد بود؟

بدون شک شما با داشتن برند تجاری خودتان ، از هزینه های سازمانیرا کاهش خواهید داد و نگاه شما به هزینه به رویکرد سرمایه ای مبدل خواهد شد چرا که زمانی که شما برای برند خودتان هزینه ای انجام می دهید در واقع ،برای برند خود در حال سرمایه گذاری هستید.
همچنین زمانی که شما برند بومی و منطقه ای خود را داشته باشید هزینه های تبلیغاتی شما به جهت شناخت مشتریان قبلی از برند شما،کاهش پیدا خواهد کرد.
حذف لایه های تصمیم گیری در زمانی که شما بعنوان مثال با دریافت یک نمایندگی برند یک شرکت دیگر را بفروش میرسانیدنیز در کاهش هزینه های شما موثر خواهد بود چرا که تصمیم گیری در سطح شرکت به عهد شماست و شما در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه و به شکل دلخواه،تصمیمات خود را اتخاذ خواهید نمود.

درآمدهای پایدار کدامند؟

هدف از کسب کار و ایجاد درآمد می باشد و هدف ما نیز در این طرح ایجاد درآمد پایدار جهت شما و همچنین واگذارکننده برند می باشد.این درآمد پایدار با ایجاد شبکه نمایندگان ،شبکه فروش ،کاهش هزینه ها،اعتماد سازی بین شما و مشتریانتان و ایجاد منافع و فرصتهای جدید میسر خواهد شد.

تمام هدف ما از این طرح ایجاد کسب و کار مطمئن و پایدار بر پایه برند و نام تجاری خودتان است.

نواع خدمات که خواهد توانست موجب بالا رفتن درآمد شما گردد عبارتند از :

1-درآمد حاصل از فروش محصولات

2-درآمد حاصل از نصب نرم افزار در محل

3-درآمد حاصل از نصب قفل های شبکه

4-درآمد حاصل از آموزش

5-درآمدهای پشتیبانی

6-درآمدهای حاصل از خدمات جانبی

سوالات متداول اگر وارد طرح شده اید.

چطور مشتریانم را متقاعد کنم که این محصول تولید من است؟

ما اطمینان کامل  را به شما می دهیم که این محصول فاقد هر گونه باگ و اشکالات نرم افزاری می باشد.شما با نصب نسخه های نرم افزاری ما بارها و بارها این مطلب راآزموده اید.
اگر منظور ارایه خدمات است شامل چند گزینه است 1-نصب نرم افزارها 2- آموزش 3- خدمات پس از فروش 4- رفع مشکلات و سوالات کاربران.
هر کدام از موارد فوق در همین صفحه و در قسمت مربوطه توضیح داده شده است.ما برای ارایه خدمات به شما، سامانه پشتیبانی تدارک دیده ایم که از طریق این سامانه شما می توانید نسبت به ثبت درخواستهای خود اقدام نمایند.

ما این سامانه را مخصوص ارایه خدمات به شما و تحت عنوان پورتال برندها، طراحی نموده ایم و به محض ثبت درخواسته همکاران ما به نیازها و درخواستهای شما رسیدگی خواهند نمود.

روش کار سامانه هم بدین شکل است که به محض ثبت درخواست شما،به شما نیز اطلاع رسانی می گردد.و پشتیبان مربوطه، درهر ساعت از شبانه روز می توانید با ورود به سامانه در خواستها و پاسخهای همکاران مارا ملاحضه فرمایید.

بعد از انعقاد قرارداد ما این سامانه را برای شما راه اندازی می نماییم.

آیا بابت تغییرات نرم افزاری هزینه ای به مشتری اعلام کنم؟

شما با زردن دکمه بروز رسانی در قسمت تنظیمات نرم افزار می توانید نرم افزارهای خود را بروز رسانی نمایید.

آیا پشتیبانی نرم افزارهاکاریپیچیده و با تخصص بالاست؟

خدمات ما به شما خدمات متنوعی خواهد بود.هدف از راه اندازی پورتال ،ایجاد راه سریع و مداوم با شما خواهد بود.تا از طریق پورتال ما کلیه خدمات درخواستی شما را ارایه نماییم.
خدمات ما شامل ارایه نرم افزار بصورت یک فایل اتوران با برند شما جهت نصب آسان بروی سیستم مشتری،ارایه قفل های سخت افزاری و نرم افزاری،ساخت وب سایت شما،ساخت فرمها و گزارشات جدیدبرای شما و به درخواست شما،توسعه نرم افزار و بروز رسانی،ارایه فیلمهای آموزشی و فایلهای آموزشی و بطور کلی کلیه خدمات مورد نیاز شما خواهد بود.
ارایه این خدمات به گونه ای خواهد بود که مشتری شما این احساس را دارد که شما خود تولید کننده نرم افزار هستید.

همچنین ما ارهکارهای فروش و بازاریابی،دستور العمل های سازمانی ،نحوه پشتیبانی و بطور کلی دانش 15 ساله خود را به شما منتقل خواهیم کرد.

نحوه بازاریابی و فروش محصولات را بیشتر توضیح دهید؟

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

آیا نرم افزارها دارای استاندارد لازم جهت سازمان امور مالیاتی می باشد؟

فرم تاییدیه دارایی جهت نرم افزار چیست؟

چطور درآمدهای خودم را افزایش دهم؟

سوالات متداول مشکل شما را حل نکرد؟

چندین راه برای تماس با ما و دریافت مشاوره وجود دارد

با فرم ارسال پیام ،پیام ارسال نمایید.

چنانچه در قسمت سوالات متداول نتوانستید سوال و پاسخ مناسب خود را پیدا کنید از فرم ارتباط با ما برای ما پیام ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس و یا پاسخ لازم را برای شما ارسال نمایند.

در سامانه آنلاین پشتیبانی درخواست نمایید.

چنانچه در قسمت سوالات متداول نتوانستید سوال و پاسخ مناسب خود را پیدا کنید درسامانه آنلاین پشتیبانی ، برای ما تیکت، ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس و یا پاسخ لازم را برای شما ارسال نمایند.

درتلگرام پیام ارسال نمایید.

چنانچه در قسمت سوالات متداول نتوانستید سوال و پاسخ مناسب خود را پیدا کنید درنرم افزارتلگرام برای ما پیام ارسال نمایید @Brandshoma تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس و یا پاسخ لازم را برای شما ارسال نمایند.